Sign in
Download Opera News App

News Entertainment

 

Gossip Celebrity

 

"Niliishi Na Mpenzi Wangu Kwa Miaka Miwili Kumbe Alikuwa Bibi Wa Mwanaume Mwingine" Man Cries Out

Marriage is ordained by God and is a lifetime commitment between a husband and wife and the beginning of a family.

However, according to Radio Jambo Kenya on their tweeter account, a man has confessed saying,

"I lived with my love for 2 years as husband and wife and i never knew she was someone else's wife but they got back together. I want to confess to my wife that i lied i was not married."

Translation.

"Niliishi na mpenzi wangu kwa miaka miwili, kama bibi na bwana kwa miaka hiyo yote sikufahamu kuwa alikuwa mke wa mwanamume mwingine. Aliniacha na kumrudia mume wake, nataka kumtobolea mke wangu ni mwambie nilikuwa nimeoa ilhali nilimwambia sijawahi oa,"

What do you think? Should a woman leave her husband and go live with another man for that long? Is it right for one to cheat on the partner? Thanks for your time. Please endeavor to like, feel free to share your thoughts and opinion in the comment section and also share with others.

Content created and supplied by: HotnewsSantos (via Opera News )

Aliniacha Niliishi Na Mpenzi Wangu Kwa Miaka Radio Jambo Kenya

COMMENTS

Load app to read more comments